Рекламная розработка аудио роликов

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Рекламная розработка аудио роликов » Разное » Игри и прочее


Игри и прочее

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

встречи, знакомства, игры, фан клаб, спорт

0

2

лично я очень люблю Mortal Kombat ** х))))

0

3

Бггг!)
а кто его не любит))

0

4

І ось наша зустріч. Я ніколи не думав що так швидко закохаюся в неї, досі вона мене сприймала тільки другом. Дивлячись  на неї, на її очі на усмішку, кожен крок який я робив назустріч був великим хвилюванням для мене. Моє серце все швидше и швидше билося з кожним кроком, і ось я стою перед нею і ніжно обіймаючи. В цей час я почувався щасливим.

Внутрішній голос:

Я Кохаю Тебе!!! Але так боюся сказати тобі про це . Як би я хотів ми були разом. Я віддав би все щоб хоч на хвилинку зник той страх, і я міг тобі сказати про свої почуття!!

Минув тиждень:

Тиждень пройшов непомітно. Після закінчення останнього уроку вона підійшла до мене і сказала що хоче познайомити мене з однією людиною. Я звичайно погодився і вже через декілька хвилин чекав на неї в призначеному місті. Через декілька хвилин вона підійшла до мене з хлопцем і сказала:
- Познайомся Дім ,це мій хлопець Саша,
Моя душа помарніла ,все заради чого я жив зникло за декілька секунд . Гуляючи з ними я посміхався роблячи вигляд що нічого не сталося , Незнаючі що робити я так і продовжував їй бути тільки другом.
Я ніколи не відчував такого, все моє життя змінилося, змінився і я! Я почав її уникати ,не відповідати на дзвінки, після закінчення уроків ніде не затримуючись мчав додому і зачинявся в кімнаті прагнучі побути на самоті . Тут я побачив її фотографію яку вона подарувала мені . Я сидів і дивився на неї і ніяк не міг відвести погляд.

Минув місяць:

У мене зявилися нові друзі ,почалось нове життя. Я перестав з нею спілкуватися , але не забував її весь час вона була у моєму серці хоч як я хотів забути про неї.
Одного суботнього ранку прибираючи свою кімнату я випадково скинув ту рамку з фотографією яку вона мені подарувала. Рамка розбилась і фотографія випала перевернувшись. Піднявши її я прочитав:
- Я кохаю тебе!! Я завжди хочу бути стобою незважаючи не нащо. Я хотіла сказати це тобі но не насмілилась. Сподіваюсь ти колись це прочитаєш і зрозумієш.

Прочитавши це я  покинувши все швидко вдівся і побіг до неї. Прибігши почав дзвонити безперестанку , але ніхто не відчиняв. Опустивши голову я спустився з підїзда і поглянув наверх. Вона стояла на підвіконні  свого вікна приклавши мою фотографію собі до грудей. Я чім душ побіг до неї додому швидко відчинив двері і прибіг до її кімнати, вона відпустивши вікно чимдуж прижала мою фотографію і почала падати. В останню секунду я схопив її за руку і відтягнув з вікна. Вона міцно прижала мене до себе і лагідно сказала :
-Я Тебе Кохаю!!!!!!
Після того ми і досі разом, все просто чудово і моя вам порада ніколи не бійтесь сказати коханій людині про свої почуття.!!

0

5

Ооуї
я даже не ожидав шо ти мене так любиш!)))
БгггГГГггГггГгГггГГггГгГггГггггггГГггГ!)))))))
та лан шучю!))))))

0

6

такс...еслі уже на то пошло...то можна замутить свій сервак ВоВ......ток нада норм железо....хотяб таке як у мну....і пастаяно включений комп

0

7

то давай действуй)

0

8

давай Бабоси і ресурси!

0


Вы здесь » Рекламная розработка аудио роликов » Разное » Игри и прочее


Создать форум. Создать магазин